Blog

Su Deposu İçerisinde Plastik Top Dalgakıran Neden Kullanılmalıdır?
Devamını Oku
Su depoları, suyun depolanması, dağıtılması ve istenilen zamanda kullanımını sağlamak için üretilen önemli araçlardır. Bu depolar, suyun temiz ve kullanılabilir bir şekilde korunmasını sağlar. İçerisindeki su veya sıvının korunması, uzun süreli saklanması ve sıvının kalitesinin bozulmaması açısından kritik bir rol oynar.
Dikey ve Yatay Paslanmaz Depolar Arasındaki Farklılıklar Nelerdir?
Günümüzde çeşitli sıvıların depolanma ihtiyacı, farklı türde sıvı depolama çözümlerinin oluşmasını sağlamıştır. Paslanmaz çelik depolar, bu ihtiyaçları karşılayan sağlam ve hijyenik bir seçenek sunmaktadır. Bu depolar kendi içerisinde kapasite, ebat ve şekil olarak çeşitli modellere sahiptir. Depolama ürünleri seçerken modeller arasındaki farklılıkları iyi anlamak gerekmektedir.
Devamını Oku
Su Deposu Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Önemli Bilgi
Günümüzde su depoları, suyun depolanması ve dağıtılmasında kritik bir rol oynamaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, sanayi tesislerinde veya tarım alanları gibi yerlerde depolar, suyun güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.
Devamını Oku
Paslanmaz su deposu kullanım alanları ve yerleri
Paslanmaz su deposu ürünleri çeşitli kullanım alanlarına sahip depolardır. İmalat aşamasında kullanılan paslanma yapmayan ve kir tutmayan paslanmaz sac malzemeler ile üretimler yapılmaktadır. Nikel alaşımlı 304 L ve opsiyonel olarak 316 L kalite paslanmaz sac kullanılarak üretilen depolarımız uzun ömürlü kullanıma sahiptir.
Devamını Oku
Toprak altı sıvı depolama tankları ve kullanım alanları
Karmod Plastik olarak farklı ihtiyaçlar için toprak altı sıvı depolama tankları üretmekteyiz. Günümüzde en sık tercih edilen depolar polietilen su deposu olarak bilinen plastik su depolarıdır. Bu depolar çeşitli ihtiyaçlar için toprak üstü ve toprak altı olmak üzere iki farklı modelde üretilmektedir.
Devamını Oku
Su deposu modelleri ve fiyatları
Su deposu modelleri kullanım yerlerine göre farklılık gösterebilir. Kullanım alanına göre su deposu çeşitleri hammadde seçimi ve imalat şeklinin belirlenmesiyle ihtiyaca özel olarak üretilebilir. Polietilen hammadde, polyester hammadde ve paslanmaz malzemeler kullanılarak farklı depolama ihtiyaçlarınıza uygun olarak su deposu modelleri üretebilmekteyiz.
Devamını Oku
Yerinde kurulum paslanmaz depo üretimi ve kullanım alanları
Paslanmaz yerinde kurulum depolama tankları özellikle temiz içme suyu depolama ihtiyaçları için tercih edilmesinden dolayı daha çok kreş, anaokulu, ilkokul, bireysel konutlar, küçük ve orta büyüklükte iş yerleri gibi içme suyu kullanımının daha sağlıklı olması gereken yerlerde kullanılmaktadır.
Devamını Oku
Yağmur suyu hasadı ve yağmur suyu tankı
Devamını Oku
Polietilen ve polyester hammadde kullanılarak üretilen çeşitli kapasitelerdeki yağmur suyu tankı çeşitlerimiz ile her ihtiyaca yönelik çözümler üretiyoruz. Kullanım alanına göre farklı ebatlardaki ve kapasitelerdeki depolarımız ile verimli yağmur suyu depolama çözümleri sunuyoruz. Toprak üstü yağmur suyu deposu ve toprak altı yağmur suyu deposu ile ihtiyacınıza uygun çözümleri üretiyoruz.
Su depoları hakkında bilmeniz gerekenler
Su deposu tercih ederken başlıca dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. En önemli konular tercih edilen deponun kullanım amacı ve deponun konumlandırılacağı alandır. Kullanım amacına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.
Devamını Oku
İnşaatlar için moloz atma ve dökme kuleleri
İnşaat sektörünün önemli bir ihtiyacı olan, yüksek katlı inşaatlardan moloz ve benzeri atıkların uzaklaştırılmasını, inşaat alanının altında bulunan atık toplama bölümüne veya kamyon arkasına molozların toplanmasını sağlamak için molozşut adını verdiğimiz ürünü Karmod Plastik güvencesiyle üretmekteyiz.
Devamını Oku
Çökeltme Tankı ve Polyester Silo Tank Üretimleri
Çökeltme Tankı ve Polyester Silo Tank Üretimleri
Çökeltme tankı veya çöktürme tankı olarak bilinen polyester tanklarımız sudan yoğun olan ve depo içerisinde bulunan katı maddelerin fizik kurallarına bağlı olarak, yer çekimi etkisiyle deponun altına toplanması mantığıyla üretilmektedir.
Devamını Oku
Gübre Deposu
Gübre Deposu
Gübre deposu olarak üretilen plastik depolarımız azot ve kimyasal maddeler bakımından zengin olan katı – sıvı hayvan gübrelerinin güvenli bir şekilde depolanmasını, depolanan hayvan gübrelerinin istenilen bir şekilde rahat kullanımını sağlamaktadır.
Devamını Oku
Ankara Su Deposu Fiyatları
Ankara Su Deposu Fiyatları
Ankara su deposu fiyatları ile en uygun ve özel fiyatlara su deposu sahibi olabilirsiniz. 1986 yılından beri tüm Türkiye’de su deposu üreticisi denilince aklan gelen firmamız, Ankara ve çevre illerine özel fiyatlarla hizmet vermektedir.
Devamını Oku
Ankara Su Deposu
Ankara Su Deposu
Ankara su deposu modellerimiz farklı tonajlarda ve ebatlarda pratik kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek darbe dayanımı ve her koşulda kullanılabilir yapısıyla soğuk – sıcak alanlarda güvenli kullanım sunmaktadır.
Devamını Oku
3. Havalimanında Karmod 100 Ton Su Depoları
Devamını Oku
3. Havalimanında kullanılmak üzere ürettiği 3 adet 100 ton polyester su deposu ürünlerinin teslimini gerçekleştirdik.
ISO 9001:2015 Sertifikasına Sahip Tek Üretici
ISO 9001:2015 Sertifikasına Sahip Tek Üretici
Karmod Plastik Alanında Tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi (KYS) Sertifikasına sahip şirkettir.
Devamını Oku
3. Havalimanına 60 Ton Polyester Su Deposu
3. Havalimanına 60 Ton Polyester Su Deposu
3. Havalimanı projesinde su deposu tercihi Karmod Kompozit. Özel olarak üretilen 60 ton su tankı ürününü teslim ettik.
Devamını Oku
Seyyar Buzağı Kulübesi Önemi
Seyyar Buzağı Kulübesi Önemi
Süt sığırcılığında buzağıların bakım ve beslenmeleri sürü yönetiminin en önemli ve vazgeçilmez ögelerinden biridir.
Devamını Oku
Sepetinizde şuan ürün var