Gübre Deposu

Gübre Deposu

Gübre deposu olarak üretilen plastik depolarımız azot ve kimyasal maddeler bakımından zengin olan katı – sıvı hayvan gübrelerinin güvenli bir şekilde depolanmasını, depolanan hayvan gübrelerinin istenilen bir şekilde rahat kullanımını sağlamaktadır.

Gübre depolama tankı olarak kullanılabilen konik silo depolarımız Ankara ve çevre illerinde sıkça tercih edilmektedir. Gübrelerin kullanım ömrünün uzatılmasında, güvenli bir şekilde depolanmasında ve istenilen alanlarda kullanılmasında kolaylık sağlayan depolarımız 10 tona kadar üretilmektedir.

GÜBRE DEPOSU

Bitkisel ürünlerin yetiştirilmesi ve daha verimli hale gelmesi için kullanılan gübreler toprakta eksilen bitki besin maddelerinin yüksek oranda karşılanmasını sağlamaktadır. Üretimini yaptığımız polietilen gübre deposu üretimlerimiz ISO standartlarında ve normal metal depolara karşı daha uzun dayanıma sahiptir.

GÜBRE TANKI NERELERDE KULLANILIR?

Gübre tankları veya diğer bir değişle gübre deposu ürünleri kesinlikle sızdırmaz yapıdadır. Bağ, bahçe, depo içerisi, fabrika vb. alanlarda güvenle kullanılabilir. Kullanım yerine uygun olarak polietilen, polyester ve paslanmaz malzemelerden yapılabilmektedir. Kullanım alanına uygun olarak özel olarak tasarlanmış veya firmanıza özel kalıp tasarımınız varsa istenilen adetlerde üretim yapılabilmektedir.

Sepetinizde şuan ürün var