Kurumsal

Su Deposu İçerisinde Plastik Top Dalgakıran Neden Kullanılmalıdır?

Karmod Plastik 1986 Yılından bugüne 1.kalite polietilen ve polyester hammadde ile üretmekte olduğu Su deposu modelleri, Silo depolar, Deniz bisikleti, Su kaydırağı, Moloz atma kulesi, Mobil tuvalet, Buzağı Kulübesi, ışıklı dekoratif saksılar olmak üzere her geçen gün ürün portföyünü genişletmekte ve pazar ihtiyaçlarına doğru cevap vermektedir.

Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler 1.kalite olmak ile birlikte geri dönüşüm hammadde veya renklendirici asla kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı ve ekonomiktir. Karmod güvencesiyle ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Mavi, Beyaz ve çift renk (içi mavi, dışı beyaz) üretimlerimiz mevcuttur.

Ürünlerimizi Görün
Ürünlerimizi Görün

İstenilmesi durumunda özel su depoları da üretilmektedir. 25 Ton ve üstü toprak üstü ve toprak altı polyester, cam elyaf takviyeli olmak üzere 100 Tona kadar üretim sağlamaktayız. Cam elyaf takviyeli ürünlerimiz fiberglas olarak bilinen ısı, ışık gibi değerleri kabul etmeyen ürünlerdir. Uzun ömürlü ve uzun yıllar kullanıma uygundur.

Karmod Plastik olarak Türkiye’de İstanbul Tuzla Merkez, İstanbul Avcılar, Bursa, Antalya ve Ankara olmak üzere satış ofislerimiz ve stok ürünlerimiz yer almaktadır. Her şubemizde özel olarak üretim haricinde yer alan 50-25.000 LT arası değişen su deposu ürünlerimiz yer almaktadır.

Ankara Şubemiz, Bu bölgenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek büyüklüğe sahiptir. Ürünlerimiz Türkiye'nin Tek TSEK belgeli ürünüdür ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Yeni nesil teknoloji ile üretilmekte olan ürünlerimiz, modern tesislerimizde 'Food Grade' (yiyecek tipi) U.V. Stabilizanlı Lineer Polietilen özelliklerinde üretilmekte olup; Koku yapmaz, Kir ve Yosun Tutmaz, Ultraviyole ışınlardan etkilenmez.

Kalite, fiyat ve sağlamlık konusunda Türkiye’nin lider firmasıdır Karmod.

Şirket Değerleri

Vizyonumuz

Karmod yenilikçidir, daim yenilikçi vizyonu ile gelişmeyi ve iyileşmeyi amaçlar, öncelikle Türkiye olmak üzere, Dünya'ya kalitemizi kanıtlayarak Lider konuma gelmektedir.

Misyonumuz

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en yüksek kalitede, en uygun koşullarda sunmaktır. Benzer ürünlere nazaran kalite ve hammaddeden ödün vermeksizin sektörde yerimizi korumak ve güçlendirmektir.

Üretim Anlayışımız

Firma olarak en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla müşteriye ulaştırmak için çalışıyoruz.

Kalite ve Çevre Politikamız

Şirket işleyişi, kalitesi ve çevre sorumluluğu ile hareket ederek süreçlerimizi en doğru şekilde planlıyoruz.

Teknolojik Altyapımız

Firmamız kendi sektöründe Türkiye ve Dünya gündemini takip ederek en kaliteli ürünler ve teknolojik altyapı ile hizmet vermektedir.

Sepetinizde şuan ürün var