Çökeltme Tankı ve Polyester Silo Tank Üretimleri

Çökeltme Tankı ve Polyester Silo Tank Üretimleri

Çökeltme tankı veya çöktürme tankı olarak bilinen polyester tanklarımız sudan yoğun olan ve depo içerisinde bulunan katı maddelerin fizik kurallarına bağlı olarak, yer çekimi etkisiyle deponun altına toplanması mantığıyla üretilmektedir. Çöktürme tankındaki temel amaç özellikle atık sıvıların içerisindeki suyun kolayca ayrıştırılması ve su içerisindeki kirli katı maddelerin ayrı bir hazneye toplanmasıdır. Bu sayede arıtılmış atık su, içerisindeki katı bir materyal olmadan istenilen alanlarda kullanılabilmektedir.

Çökeltme işlemini sadece atık sularda mı yapabilirim?

Çökeltme depoları veya arıtıcı tank olarak bilinen ürünlerimiz modern bir su temini veya atık su arıtma bileşenlerinden biridir. Çöktürme tankı, su içerisindeki askıdaki partikülleri tankın içinden yavaşça atarken sıvı içerisinden veya atık sudan çökeltme işlemini yapmasına imkan tanır ve belli bir dereceye kadar arıtma sağlar. Çökeltme tanklarımızı isterseniz atık suların ayrıştırılmasında veya farklı sıvı – kimyasal ürünlerin içerisindeki katı partiküllerin ayrıştırılmasında kullanabilirsiniz. Çökeltme tankları 4 ana bölümden oluşmaktadır. Bu kısımlar: giriş bölmesi, çökeltme bölmesi, çıkış bölgesi ve atık toplama bölmeleridir. İhtiyacınıza uygun olarak bölmeler uzman ekibimiz tarafından değiştirilerek farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunulmaktadır.

Polietilen çökertme deposu
 

Polietilen çökertme deposu

Polietilen ham madde kullanılarak üretilen çökertme depolarımızı inceleyebilir ve hızlı bir şekilde sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Polyester çökertme deposu
 

Polyester çökertme deposu

Polyester ham madde kullanılarak üretilen çökertme depolarımızı inceleyebilir ve hızlı bir şekilde sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kullanım alanına ve kullanılacak çökertme ihtiyacına bağlı olarak polietilen veya polyester çökertme tanklarımızdan herhangi birini seçebilirsiniz. Silo tank olarak da bilinen ürün gruplarımız içerisindeki katmanlar kaldırılarak farklı sıvı ve gıda türü için depolama tankı olarak da kullanılabilmektedir.

Silo tank ürünlerimizde kimyasal ve gıda maddeleri, farklı asit türleri, glikoz, bal, pekmez, tahıl, arpa, mısır vb. ürünler stoklanıp ihtiyaç anında kullanılabilmektedir. Konik yapısı sayesinde deponun altına yerleştirilecek vana veya musluk yardımıyla içerisindeki malzemeler akıtılarak ihtiyaç anında kolayca kullanılabilmektedir.

Polietilen silo depo ve polietilen çökertme tankı üretimlerimizde sürekli gelişen üretim anlayışımız ile konik depolarımızın demir ayakları yerine paslanmaz ayak üretimleri kullanım ömürlerini ve paslanmaz ayakların hijyenik yapısı ile sağlıklı kullanım avantajını daha üst seviyelere taşıdık. Paslanmaz ayaklı konik depolarımız artık daha dayanıklıdır.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var