Ankara Su Deposu Fiyatları

Ankara Su Deposu Fiyatları

Ankara su deposu fiyatları ile en uygun ve özel fiyatlara su deposu sahibi olabilirsiniz. 1986 yılından beri tüm Türkiye’de su deposu üreticisi denilince aklan gelen firmamız, Ankara ve çevre illerine özel fiyatlarla hizmet vermektedir.

ANKARA SU DEPOSU FİYATLARI

Pursaklar içerisindeki fabrika satış ofisimiz ile kaliteyi ayrıcalıklı fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Farklı ihtiyaçlara özel olarak üretilen polietilen su deposu, polyester su deposu ve paslanmaz su deposu ürünlerimiz ile Ankara ve çevre illerinde lider marka olmaya devam etmekteyiz.

Yüksek mukavemetli, uzun ömürlü, darbe dayanımı özelliği ve hafif yapısıyla taşıma durumunda kolaylık sağlayan depolarımız, 50 litreden 100.000 litre (100 ton) kapasiteye kadar üretilmektedir. Kullanılan her hammadde cinsine ve özelliğine göre özel fiyat çalışmaları ile müşterisinin yanında olan firmamız profesyonel kadrosuyla ihtiyacınıza uygun depoları profesyonel yaklaşımı ile üretmektedir.

ANKARA SU DEPOSU MODELLERİ VE FİYAT BİLGİSİ

Ankara su deposu fiyatları maliyet anlamında sizleri yormayacak kadar uygun bütçelerdedir. Farklı modellerdeki depolarımız ve depo fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için online mağazamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz depo hakkında satış danışmanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sepetinizde şuan ürün var