Ankara Su Deposu

Ankara Su Deposu

Ankara su deposu modellerimiz farklı tonajlarda ve ebatlarda pratik kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek darbe dayanımı ve her koşulda kullanılabilir yapısıyla soğuk – sıcak alanlarda güvenli kullanım sunmaktadır.

ANKARA SU DEPOSU

Ankara su deposu modellerimiz dikey, yatay ve prizmatik olmak üzere 3 farklı modelde üretilmektedir. İhtiyacınıza uygun olarak standart depo modellerimizi veya silo depo olarak bilinen konik yapıda ve metal ayaklı modellerimizi tercih edebilirsiniz. Firmamız Ankara ve çevre illerinde silo depo modellerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Silo depolarımız dikey ve metal ayaklı yapısıyla Ankara ve çevre illerinde özellikle gübre deposu olarak tercih edilmektedir. Ankara silo depo ürünlerimiz standart modelde veya isteğinize uygun olarak karıştırıcılı olarak üretilmektedir.

Ar-ge çalışmaları ve sürekli gelişen teknolojik altyapısıyla firmamız Ankara su deposu ve Ankara silo depo üretiminde her zaman farkını ortaya koymaktadır.

ANKARA SU DEPOSU MODELLERİ

Firmamız standart su deposu modellerinden farklı olarak isteğinize uygun Ankara su deposu modelleri üretmektedir. İsteğinize uygun kalıp tasarımı veya yolladığınız kalıpları kullanarak istenilen adetlerde üretimler yapılmaktadır. Ankara su deposu modelleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizdeki plastik su deposu, polyester su deposu veya paslanmaz su deposu sayfalarını kontrol edebilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var