Karmod
50 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
50 L
Karmod
100 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
100 L
Karmod
200 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
200 L
Karmod
300 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
300 L
Karmod
500 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
500 L
Karmod
Boru Tipi 500 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
500 L
Karmod
750 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
750 L
Karmod
1 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
1 Ton
Karmod
Boru Tipi 1 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
1 Ton
Karmod
1.500 Litre Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
1,5 Ton
Karmod
2 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
2 Ton
Karmod
3 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
3 Ton
Karmod
4 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
4 Ton
Karmod
5 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
5 Ton
Karmod
8 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
8 Ton
Karmod
10 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
10 Ton
Karmod
15 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
15 Ton
Karmod
20 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
20 Ton
Karmod
25 Ton Dikey Su Deposu
Detaylı Gör
25.000 L

Su depoları farklı modellerde ve çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Dikey depolar çeşitli avantajları bakımından bu modellerden biridir. Polietilen dikey su deposu, suyun güvenli ve verimli bir şekilde depolanması için tasarlanmış etkili depolama çözümlerinden biridir. Bu depolar, LLDPE polietilen hammaddenin öne çıkan dayanıklılığı ve çeşitli avantajlarıyla su depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.

Polietilen dik su deposu modelleri, genellikle yüksek kapasitelerde su ve sıvı depolamaya uygundur. Yüksek kapasitelerde su depolama ve saklama avantajı olan dik depolar, büyük aileler, tarımsal sulama sistemleri ve ticari işletmeler için ideal bir seçenektir. Dikey gövde yapısı sayesinde suyun kesintisiz bir şekilde depolanmasını sağlayarak su kaynaklarının etkili bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Polietilen dikey depo, üretiminde kullanılan hammadde sayesinde yüksek dayanıma sahiptir. Hava koşullarına, kimyasal etkilere, yosunlaşmaya veya suyun kokmasını engellemeye kadar birçok avantajı vardır. Yüksek kapasitelerde depolamaya imkân sağlayan ürünlerimiz, çeşitli sıvı türlerinin barındırma işleminde kullanılabilir. Firmamız 1986 yılından bugüne kadar oluşan tecrübesi, kalitesi ve yüksek teknolojiye sahip üretim sahası sayesinde polietilen dik su deposu modelleri ile fark yaratmaktadır.

Polietilen dikey depo fiyatları ile uygun maliyetli çözümler

Su depolama ihtiyaçları, güvenilir ve uygun maliyetli çözümler gerektirir. Polietilen dikey depo, bu gereksinimleri karşılayan etkili ve dayanıklı su depolama çözümleri olarak öne çıkar. Polietilen dikey depo fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Sağladığı avantajlar düşünüldüğünde üretimini yaptığımız depolar uygun maliyetli bir seçenek olarak sizlere sunulmaktadır.

Üretimini yaptığımız polietilen dikey depo, yoğun işçiliğe, emeğe, yüksek teknolojiye ve en önemlisi tecrübeye dayanmaktadır. Bütün bu çalışmaların haricinde ekonomik olarak müşterilerimizi zorlamayacak, alım gücünü etkilemeyecek ve ekonomik çözümler sağlamak içinde uğraşmaktayız. Polietilen dikey depo fiyatları, sağladığı avantajları ve yatırım getirisi düşünüldüğü zaman oldukça cazip bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Bu depoların uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı maliyetini zaman içerisinde dengeler. Uzun vadede sizlere tasarruf sağlar. Ayrıca su kaynaklarını daha etkili kullanmanızı sağlayacağı için sürdürülebilir çevresel yaklaşıma destek sunar.

Sonuç olarak, polietilen dikey depo fiyatları su depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış ekonomik ve güvenilir bir çözümdür. Çeşitli ebatlarda ve kapasitelerde üretilen polietilen su deposu seçenekleri arasında tercih edilmesi gereken depo modeli olarak öne çıkmaktadır.

Polietilen dik su deposu modelleri ile çeşitlilik ve verimlilik bir arada

Her türlü sıvı depolamasına imkân veren polietilen dik su deposu modelleri pek çok farklı ölçü ve ebatta üretiliyor. Bu ölçülere bakıldığında en küçük alandan en yüksek depolama kapasitesine sahip olacak alanlara kadar geniş kullanım alanı sunuyor. Üretimini yaptığımız en küçük polietilen dikey su deposu 50 litreden başlamaktadır. Üretiminde kullandığımız 4 kg hammaddeyle üretilen bu depolar 37 cm genişlik, 54 cm yükseklik ve 4 mm gövde kalınlığına sahiptir. Polietilen ürün grubunda ürettiğimiz en yüksek depolarsa 25 ton kapasiteye sahip olan dik modellerdir. Bu ürünlerimizse 500 kg hammadde kullanılarak üretiliyor. Genel ölçülerine baktığımızdaysa 310 cm genişlik, 355 cm yükseklik ve 12 mm gövde kalınlığına sahiptir.

Firmamız polietilen dik su deposu modelleri içerisinde en yüksek 25 ton kapasiteye kadar üretim yapmaktadır. Bu ürünler rotasyon kalıp teknolojisiyle üretildiğinden dolayı daha yüksek kapasitelerde ve ebatlarda olması sıvı depolama işlemi için güvenli bir kullanım sağlamamaktadır. Daha yüksek tonajlı olan polietilen dikey depo ürünlerinde çatlama, yırtılma veya delinme gibi deponun kullanımını etkileyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle senelerin vermiş olduğu tecrübe ve AR-GE / ÜR-GE departmanlarımızın yoğun çalışmalarıyla 50 litreden 25 ton kapasiteye kadar polietilen dikey depo üretimlerini kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Ayrıca çeşitli ara ölçülerde üretim yapıyoruz. Örnek olarak 1000 litre, 4000 litre ve 10000 litre gibi çeşitli kapasitelerde modellere sahibiz. Bu depolar içerisinde seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus polietilen dikey su deposu ölçüleri olarak öne çıkmaktadır. Alacağınız deponun teknik detaylarını dikkatlice incelemeli ve deponun konulacağı alana uygun olan ölçülere sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Polietilen dikey su deposu özellikleri

Su, standart hacme ve aşındırma özelliğine sahiptir. Bu nedenle en kolay depolanabilir sıvılar arasında yer alır. Sektörümüzdeki tüm depolar standart su depolama çözümü olarak üretilir. Su haricinden ki sıvıların yoğunluğu ve akışkanlığıysa değişiklik göstermektedir. Bu nedenle dayanıksız olan depolarda en ufak bir delinme veya yarılma durumları, sıvıların depo içerisinde akmasına ve oluşan deformasyonun zaman içerisinde büyüyerek daha geniş bir hale gelmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlar deponun kullanılamaz hale gelmesine sebep olur.

Üretimini yaptığımız polietilen dikey su deposu, çeşitli özellikleri sayesinde kullanıcıya en güvenli çözümü sunmaktadır. Bu depolar, polietilen malzemenin dayanıklılığı sayesinde dikey formlarda ve en doğru gövde kalınlığına sahip olarak üretilmiştir. Standart yapısı haricinde %100 güçlendirme imkanına sahiptir. Böylece asit, yakıt veya kimyasal gibi her türlü sıvıya karşı dayanım göstermektedir.

Polietilen dik su deposu modelleri UV korumalı gövde yapısına sahiptir. Ayrıca monoblok gövde yapısında üretilmektedir. Tek parçadan oluşan bu gövde yapısında ek birleştirme veya kaynatma işlemi yapılmamaktadır. Rotasyon kalıp teknolojisiyle üretilen bu depolar kalıp içerisinde tek parça halinde çıktığından dolayı güvenli bir kullanıma sahiptir. Ek veya kaynaklı olan depolardaki sıvı kaçırma problemleri bu sayede depolarımızda yaşanmamaktadır.

Bu depolar, bütün bu güvenli yapısına ve dayanıklı gövdesine rağmen oldukça hafiftir. Kolay bir şekilde taşınabilir ve yer değiştirilebilir. Sektörümüzdeki benzerlerinden daha ileri seviyede olan depolarımızın en önemli özelliklerinden biri polietilen su deposu fiyatları bakımından oldukça ucuz ve ekonomik olmasıdır.

Genel olarak, polietilen dikey su deposu ölçüleri bakımından çeşitli ebatlara sahip olan ürünlerimiz 25 ton kapasiteye kadar üretilmekte ve dayanıklı gövde yapısıyla öne çıkmaktadır. Özellikleri bakımından sektörünün en dayanıklı ürünleri olan bu depolar su ve sıvı depolamada müşterilerimize güvenli çözüm sunar.

Polietilen dikey su deposu kullanım alanları

Polietilen dikey su deposu ihtiyaç duyulan her alanda tercih edilebilir. Polietilen dik su deposu modelleri, su veya sıvı depolama işlemi yapılacak her alanda pratik çözüm sağlar. Bu nedenle ev kullanımından endüstriyel alanlardaki kullanımlara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Polietilen dik su deposu modelleri özellikle ev kullanıcıları için 50 litreden 5 ton kapasiteye kadar, tarla sulama veya endüstriyel kullanımlar için 2 tondan 25 ton kapasiteye kadar tercih edilmektedir. Polietilen dikey su deposu tercih ederken kullanım alanınız büyük önem taşımaktadır. Hangi alanda, ne tür bir sıvı depolayacağınızı belirlemeli ve deponun konulacağı alanın ölçüsü iyi hesaplanmalıdır. Bu sayede en doğru depoyu tercih ederek güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULANLAR

Çeşitli modellerde polietilen depolar bulunmaktadır. Dikey, yatay veya prizmatik modellerde üretilmektedir. Bu depolar, LLDPE polietilen hammaddeden üretilen ve sıklıkla su depolamak için kullanılan dikey formda bir tanklardır. Üretimini yaptığımız tüm depolar gibi dayanıklı, hafif ve hijyenik kullanım sağlar.

Plastik dikey su depolarının birçok özelliği ve avantajı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en dikkat çekici olanları; dayanıklılık, hafiflik, hijyenik, kolay kurulum, bakım kolaylığı, uygun fiyat, kolay taşınabilir ve uzun ömürlü olması olarak sayılabilir.

Polietilen dikey su depoları LLDPE polietilen hammadde kullanılarak üretildiğinden dolayı belli sıcaklıklara kadar depolamaya uygundur. Standart dikey depolar - 5°C ve +50°C arasında sıcaklıklarda sıvı depolamasına uygun olarak üretilmektedir. Bu nedenle standart olarak üretilen bir depoya yüksek sıcaklıklarda veya çok soğuk sıvı doldurduğunuzda problem yaşayabilirsiniz. Fakat kullanım alanının ve depolanacak sıvının iyi bir şekilde analiz edilmesi sayesinde özel güçlendirmeler veya köpük kaplama gibi farklı çözümlerle ürünlerin dezavantajları sizler için avantajlı hale dönüştürülebilir.

Bu depolar en az yılda bir kez temizlenmelidir. En sağlıklı kullanım için maksimum 4-5 ayda bir defa temizlenmesi daha doğru bir tercih olacaktır. Depolar temizlenirken aşağıdaki şu adımlar takip edilmelidir;

  • Deponun içinden sıvı boşaltılır.
  • Depo içine su ve temizlik maddesi karışımıyla doldurulur.
  • Eğer temizlik maddesi kullanmıyorsanız tazyikli su kullanılarak deponun iç gövdesi yıkanır ve su anlık olarak boşatma bağlantısından dışarı atılır.
  • Deponun içi fırça yardımıyla iyice fırçalanarak temizlenir.
  • Depo temiz suyla iyice durulanır.
  • Depo kurumaya bırakılır.

Sektörümüzde birçok depo üreticisi bulunmaktadır. Polietilen dikey depo özellikleri, modelleri, ölçüleri ve avantajları göz önüne alındığında satın alım yapabileceğiniz en doğru adres tabi ki “Karmod Kompozit”

Sepetinizde şuan ürün var